O nas

MOBILNIOK to przede wszystkim młody, prężny i bardzo ambitny zespół z kilku letnim doświadczeniem w branży GSM. Naszym piorytetem jest jakość świadczonych usług oraz wysoki poziom obsługi klienta. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw telefonów komórkowych, między innymi wymian wyświetlaczy, baterii, głośników, mikrofonów, napraw po zalaniu oraz napraw programowych. Prowadzimy również sprzedaż szerokiej gamy akcesoriów do telefonów komórkowych, ładowarek, silikonów, etui zamykanych, szkieł hartowanych 9H oraz wiele innych. Dlatego zapraszamy do naszego sklepu żebyś mógł/a się o tym przekonać.

 

MOBILNIOK to również serwis telefonów komórkowych, który posiada bardzo dobrze wyposażone zaplecze od strony manualnej jak i programowej. Nowoczesny i specjalistyczny sprzęt w połączeniu z odpowiednią wiedzą techniczno-serwisową to gwarancja waszej pełnej satysfakcji. Wszystkie naprawy wykonywane są na miejscu przez naszych wykwalifikowanych serwisantów. Każda wykonana przez nas naprawa zostaje objęta gwarancją. Priorytetem są oryginalne części, które pochodzą bezpośrednio od producentów, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta dlatego na życzenie możemy również założyć tańsze zamienniki.

 

MOBILNIOK to także akcesoria, szeroki asortyment w naszym sklepie zapewni odpowiednią ochronę dla twojego smartfona. Szkła  hartowane 9H to już dzisiaj standard w ochronie wyświetlaczy, dlatego oferujemy szkła 9H, profilowane oraz uniwersalne. Etui to sprawa równie ważna jak szkło, nasza propozycja to etui uniwersalne (zamykane na bok lub dół), case inaczej tzw. silikon na tył urządzenia lub 360 stopni(zabezpiecza cały telefon). Wielu z was chce posiadać wyjątkowe i dobre jakościowo etui, wychodzimy oczekiwaniom na przeciw i prezentujemy oryginalne etui do takich marek jak Apple, Samsung, Huawei oraz innych.  Etui typu zamienniki również znajdują się na naszych półkach. Ładowarki sieciowe, samochodowe jak i indukcyjne też znajdziesz w Mobilnioku. Przyjdź zobacz co jeszcze z akcesoriów przygotowaliśmy dla Ciebie!

 

Znajdujemy się na ulicy Wyższa Brama 27 w Cieszynie. Zapraszamy do skorzystania z usług serwisowych oraz zakupu etui/szkła z szerokiej gamy naszych akcesoriów.