Mobilniok Serwis telefonów, naprawa GSM.

W dzisiejszym artykule przybliżymy Państwu ofertę serwisową naszej firmy. Mobilniok to przede wszystkim  miejsce w którym spotkają się Państwo z profesjonalną obsługą, oraz fachowym doradztwem w zakresie telefonii komórkowej. Nasza firma mieści się na śląsku cieszyńskim dokładnie w Cieszynie przy ulicy Wyższa Brama 27, jesteśmy do dyspozycji w godzinach 9-17 (pn-pt) oraz 9-13 (sob).

Serwis telefonów GSM – Główną usługą którą świadczymy jest naprawa telefonów. Można u nas skorzystać z szerokiego wachlarza usług np. wymiany gniazda ładowania w smartfonie i to w dodatku w ekspresowym tępie. Z reguły czas naprawy złącza ładowania w naszym serwisie nie przekracza 1 h. Lutujemy również wiele innych złączy typu złącze SIM switch POWER oraz układy ładowania. Kolejną częstą usterką z którą się spotykamy w naszej branży GSM jest zalanie telefonu. Dysponujemy sprzętem który umożliwia nam wyczyszczenie wszystkich podzespołów w telefonie na wysokim poziomie w szybkim czasiem. Udało nam się uratować już nie jeden telefon który został przeznaczony do utylizacji przez inny serwis GSM. Trzecia z czołowych usterek to rozbity Lcd lub panel dotykowy, tutaj nie ma złotej rady trzeba go po prostu wymienić na nowy. Nasz Serwis GSM preferuje montaż na oryginalnych częściach, na życzenie klienta możemy zainstalować części zamienne. Pamiętaj że każdą awarie twojego sprzętu możesz z nami skonsultować pod numer 511601500. Każdą naprawę wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju i stopnia uszkodzenia.

Naprawa iPhone to nasz konik. Posiadamy na stanie większość części do tych smartfonów. Baterie, taśmy ładowania, oryginalne wyświetlacze. Czas wymiany tych części to max 1 h. Jeśli masz problem z swoim iPhone zapraszamy do Mobilnioka napewno go rozwiążemy pozytywnie.

Ściągamy również blokady Google Frp ponieważ dysponujemy sprzętem do takich zadań. Zresetowałeś swojego smartfona i nie pamiętasz hasła do konta google? My z chęcią je złamiemy i twój smartfon będzie w pełni funkcjonalny.

Poza serwisem GSM prowadzimy sprzedaż telefonów nowych i używanych oraz sprzedaż szerokiej gamy akcesorió. Zapraszamy do najlepszego sklepu GSM Cieszyńskiego Mobilnioka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *